Zespół

Ola - wokal, instrumenty klawiszowe

Łukasz - instr. klawiszowe, saksofon altowy, wokal

Jacek - gitary elektryczne

Marcin - instrumenty perkusyjne

 

Zespół Milwalking powstał w 2005 roku w Milówce. Początkowo składał się ze studentów Akademii Muzycznych     w Katowicach i we Wrocławiu, oraz absolwentów Szkoły Muzycznej w Żywcu. Obecnie tworzymy profesjonalnie wykształconą, zgraną i doświadczoną załogę, której niezmienną pasją jest wspólne muzykowanie. Od momentu powstania zagraliśmy niezliczoną ilość przyjęć weselnych, festynów, studniówek, imprez firmowych i koncertów. 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu scenicznemu oraz wykształceniu muzycznemu, gwarantujemy Państwu oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Zapraszając naszą załogę mają Państwo pewność udanej i kulturalnej zabawy.

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do ludzi, którzy szukają "porządnego" zespołu na wesele, imprezę firmową, koncert, bankiet, studniówkę. Wykonywany przez nas program muzyczny (rock, pop, dance, disco, biesiada, muzyka góralska, disco- polo) z pewnością zadowoli najbardziej wymagających gości. W swoim repertuarze mamy aranżacje wielkich przebojów wykonawców polskich i zagranicznych. Na bieżąco staramy się wzbogacać repertuar o nowe utwory aranżując je w niebanalny sposób.

Najwyższej klasy instrumentarium, nagłośnienie (ok. 4000 W), oraz oświetlenie sprawia, że miejsce zabawy staje się wyjątkowe, a dźwięk jest przyjemny i czytelny.

Występujemy na imprezach w woj. śląskim i małopolskim (w pilnych wypadkach jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w Polsce).

 


Zapraszamy do wysłuchania plików mp3 w zakładce "Muzyka".

Kontakt

510 411 466

zespol@milwalking.pl

Copyright © 2012  Milwalking